Ledikantdeken cotton fleece Malaga 100 x 150 cm
Ledikantdeken cotton fleece Malaga 100 x 150 cm
Ergens anders goedkoper
VOORWAARDEN "ERGENS ANDERS GOEDKOPER" BELANGRIJK: Controleer vóór het verzenden van je aanvraag de volgende informatie:
Model & kleur: het model en de kleur moeten identiek zijn
Beschikbaarheid: het product moet op voorraad zijn en binnen 15 dagen leverbaar
Levering: controleer of de betreffende site ook naar jouw land verzendt. Vergeet ook niet eventuele verzendkosten mee te rekenen.
OPGELET: Dit is geen “laagste prijsgarantie”.
We proberen je aanvraag altijd positief te beantwoorden, maar in sommige gevallen (zoals een totale uitverkoop) kunnen we geen tegenvoorstel doen.
We kunnen enkel een positief antwoord geven als de voorwaarden het ons toelaten.
- Gratis levering vanaf € 39,00
- 96% van de bestellingen geleverd in 1 dag!*
*Bestellingen geplaatst voor 17u op werkdagen (mits voorradig) - 4.7/5 op Trustpilot - 42 751 reviews
- Betaal binnen 30 dagen met Klarna
Kleuren
Ledikantdeken cotton fleece Malaga 100 x 150 cm - Koeka
Een goede nachtrust begint bij het juiste beddengoed, en met het ledikantdeken cotton fleece Malaga 100 x 150 cm van Koeka zit je gegarandeerd goed. Dit heerlijk zachte deken met een afmeting van 100 x 150 cm is speciaal ontworpen om jouw kleintje het hele jaar door comfortabel te laten slapen. Of het nu lente, zomer, herfst of winter is, het dekentje past zich moeiteloos aan elk seizoen aan. Hoewel het ledikantdeken cotton fleece Malaga van Koeka in de eerste plaats ontworpen is voor het ledikant, eindigt het gebruik zeker niet daar. Wanneer je kindje het ledikant ontgroeid is, transformeer je het deken moeiteloos tot een stijlvol sprei of plaid. Drapeer hem over een peuterbed, op de bank of over een stoel voor een warme en huiselijke sfeer.
Comfort met een retro knipoog
De buitenkant van het Malaga deken is gemaakt van zachte jersey katoen met een fijne mini-wafelstructuur, geïnspireerd op de iconische Koeka wafelstof. Deze subtiele seventies-vibe geeft het dekentje een nostalgische, maar tegelijkertijd moderne uitstraling. De binnenkant is gevoerd met 100% katoenen fleece, wat zorgt voor een heerlijk zachte en warme ervaring, zonder te zwaar te zijn. Deze combinatie maakt het deken ademend in de zomer en behaaglijk in de winter. Dit ledikantdeken is machinewasbaar op 30°C en gemaakt van hoogwaardige materialen die was na was mooi blijven. Het ledikantdeken cotton fleece Malaga van Koeka blijft zijn zachtheid en uitstraling behouden, hoe vaak je het ook gebruikt.
Kenmerken van het ledikantdeken cotton fleece Malaga 100 x 150 cm van Koeka:
- Deken dat zich moeiteloos aan elk seizoen aanpast
- Zachte jersey katoen met een fijne mini-wafelstructuur: subtiele seventies-vibe
- Onderhoud: machinewasbaar op 30°C
- Materiaal buitenkant: 100% katoen
- Materiaal voering: 100% katoen
- Afmetingen: 100 x 150 cm
Kenmerken
| SKU | KOE00294 |
|---|---|
| Merk | Koeka |
| Kleur | Warm White |
Klantenreviews
Wees de eerste om dit product te beoordelen!


