Duo Talos S Lux 2 + Cloud G i-Size
Duo Talos S Lux 2 + Cloud G i-Size
Ergens anders goedkoper
VOORWAARDEN "ERGENS ANDERS GOEDKOPER" BELANGRIJK: Controleer vóór het verzenden van je aanvraag de volgende informatie:
Model & kleur: het model en de kleur moeten identiek zijn
Beschikbaarheid: het product moet op voorraad zijn en binnen 15 dagen leverbaar
Levering: controleer of de betreffende site ook naar jouw land verzendt. Vergeet ook niet eventuele verzendkosten mee te rekenen.
OPGELET: Dit is geen “laagste prijsgarantie”.
We proberen je aanvraag altijd positief te beantwoorden, maar in sommige gevallen (zoals een totale uitverkoop) kunnen we geen tegenvoorstel doen.
We kunnen enkel een positief antwoord geven als de voorwaarden het ons toelaten.
- Gratis levering vanaf € 39,00
- 96% van de bestellingen geleverd in 1 dag!*
*Bestellingen geplaatst voor 17u op werkdagen (mits voorradig) - 4.7/5 op Trustpilot - 42 751 reviews
- Betaal binnen 30 dagen met Klarna
Producten in deze pack (3)
Accessoires
Duo Talos S Lux 2 + Cloud G i-Size - Cybex
Talos S Lux 2 kinderwagen
Met de Talos S Lux 2 kinderwagen van Cybex kan je elk oneffen terrein aan. Zandwegen, modderige paden in het bos, hobbels, zowel ouder als kind zullen er geen hinder van ondervinden. Dit is zo omdat Cybex met de Talos S Lux 2 een all-terein kinderwagen heeft ontwikkeld die van 4 luchtbanden is voorzien die niet lek kunnen gaan. Dankzij het robuuste frame en de vering op de wielen kan deze Cybex kinderwagen veel aan. Hij is geschikt voor gebruik vanaf de geboorte tot 22 kilogram (ongeveer 4 à 5 jaar).
Offroad met de Cybex Talos S Lux 2
De Talos S Lux 2 kan elke uitdaging aan. Obstakels zoals een grasveld of kasseiweg zullen het comfort van je kindje niet ondermijnen. Je kleintje zit immers in een ergonomisch en comfortabel zitje die van zijdelingse bescherming werd voorzien. De bumperbar zorgt voor extra bescherming en ziet er knap uit dankzij de lederlook uitvoering. De bumperbar kan vooraan geopend worden om het kindje makkelijker in de Cybex kinderwagen te plaatsen. Verder zit je kindje stevig vast in het veiligheidsharnasje. De Talos S Lux 2 van Cybex is met het "One Pull Harness System" uitgerust, een veiligheidsharnas die ouders eenvoudig met één hand kunnen vastmaken en aan het lichaam van hun kindje kunnen laten aanpassen, volgens hetzelfde principe als de Cybex autostoeltjes.
De grote stevige wielen zijn geschikt voor alle ondergronden en zijn van vering voorzien om schokken op te vangen. Het zitje is verstelbaar in meerdere posities waaronder een ligpositie en kan zowel naar de ouders of naar de weg worden gericht.
Makkelijk en snel de weg op
De Cybex Talos S Lux 2 kinderwagen biedt veel gebruiksgemak aan jonge ouders. Hij is de ideale oplossing voor ouders die het druk hebben en toch van een frisse wandeling in de natuur willen genieten en dit graag in alle comfort willen doen. De duwstang die met lederlook werd afgewerkt is makkelijk in de hoogte aan te passen aan de lengte van de bestuurder. De grote XXL zonnekap klap je met één hand makkelijk naar beneden om je kindje tijdig van schaduw te voorzien op zonnige dagen. Dankzij de UV 50+ bescherming zit je kindje veilig en het kijkvenster van ademende mesh stof zal ondertussen voor een optimale verluchting van de kinderwagen zorgen. Dutjes zijn dankzij de platte ligstand geen enkel probleem, je kleintje komt ongetwijfeld uitgerust aan op jullie bestemming.
Na gebruik van de Talos S Lux 2 kan je hem met 1 hand opvouwen, zo heb je steeds de andere hand vrij om je over je kindje te ontfermen. Je plaatst het compacte pakket in een hoek van de woning, deze kinderwagen blijft immers zelfstandig rechtop staan, zo wordt de bekleding niet vuil. Is de bekleding na een outdoor wandeling toch wat vies geworden, dan kan je deze in de wasmachine terug proper wassen.
4-in-1 Travel System
De Talos S Lux 2 kinderwagen van Cybex kan je op 4 manieren gaan gebruiken. Combineer de wandelwagen met een autostoel groep 0 van Cybex voor een makkelijke overgang tussen de kinderwagen en de auto. Of rust de Talos S Lux 2 uit met de S Lux reiswieg voor een comfortabel en knus gebruik vanaf de geboorte. Verder kan je kindje ook in het ruime en omkeerbare stoeltje plaats nemen naar mama kijkend of de wereld ontdekkend. Onderin de Talos S Lux 2 kinderwagen zit een handige opbergmand. Deze kan tot 10 kilogram gewicht dragen waardoor je makkelijk alle spullen voor je kindje kan meenemen en onderweg wat aankopen kan doen.
Kenmerken van de Cybex Talos S Lux 2 kinderwagen:
- Geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 4-5 jaar (tot max. 22 kg)
- Kinderwagen met all-terrein wielen voor alle ondergronden
- Voorzien van een robuust frame met 4 rubberen luchtbanden die niet lek kunnen gaan
- Compatibel met een autostoel groep 0 (GB en Cybex) met behulp van adapters
- Compatibel met de S Lux reiswieg of de Cocoon S van 0 tot 6 maanden
- Luxe zitje met zijdelingse ondersteuning en bescherming
- Omkeerbaar zitje: kijken naar de weg of naar de ouders
- Uitgerust met een XXL zonnekap met UV 50+ bescherming en kijkvenster in mesh
- Rugleuning kan op meerdere posities kantelen en volledig vlak liggen
- Met voetensteun
- Handvat gemakkelijk met 1 hand verstelbaar op de hoogte van de bestuurder
- Onderin een mandje voor boodschappen met capaciteit van 10 kg
- Opvouwen met één enkele hand
- Met beenscherm
- Blijft zelfstandig staan na opvouwen
- Bumperbar die open kan voor installatie van kindje
- Met veiligheidsharnas voorzien van One Pull Harness System
- Met zwenkbare voorwielen die je kan vastzetten
- Luxueuse afwerking en bekleding
- Stof kan worden gewassen in de wasmachine op 30°
- In Duitsland ontworpen
Technische kenmerken van de Cybex Talos S Lux 2 kinderwagen:
- Afmetingen open: 81/91 x 60,5 x 100/110 cm
- Afmetingen opgevouwen: 40 x 48,5 x 65 cm
- Diameter voorwielen: 21 cm
- Diameter achterwielen: 30 cm
- Gewicht: 14,2 kg
Cloud G i-Size autostoel
Met de Cybex Cloud G i-Size autostoel weet je dat je beste keuze maakt voor je pasgeboren kleintje, en dat al vanaf de eerste dag. Deze erg betrouwbare eerste autostoel voor kleintjes voldoet aan de strenge i-Size norm. Hij is de ideale metgezel voor kindjes met een lengte van 40 tot 87 centimeter die maximaal 13 kilogram wegen. Dit komt overeen met een gebruiksperiode van ongeveer 2 jaar, vanaf de geboorte tot je kindje 24 maanden is geworden.
De Cybex Cloud G is dankzij zijn vlakke ligpositie op 145° in de wagen en op het kinderwagenframe één van de meest comfortabele en veilige autostoeltjes. Deze unieke configuratie zorgt voor een vrije ademhaling en een ergonomisch correcte houding voor de allerkleinsten.
Ga veilig op pad met de Cloud G i-Size van Cybex
De Cloud G, van het Gold gamma van Cybex, maakt deel uit van de G-familie van het merk. Je kan hem hierdoor veilig vastklikken op de G base die je overigens ook zal kunnen gebruiken met de Sirona G i-Size, de opvolger van de befaamde Cloud G.
Bij installatie op de G base stoelbasis (los verkocht) zal je de autostoel eenvoudig in de wagen van papa of mama kunnen bevestigen. De G base is van Isofix verankeringspunten voorzien waardoor het ensemble als het ware onderdeel wordt van de carrosserie van de auto. De Cloud G i-Size klikt vervolgens erg snel en makkelijk op de stoelbasis dankzij het 180° draaimechanisme. De kans op verkeerde bevestiging in de wagen wordt zo klein waardoor ouders met een gerust hart de weg op kunnen.
Het 180° draaimechanisme laat toe de Cloud G i-Size zowel 90° naar links als naar rechts te laten draaien. Hierdoor maakt het niet uit of je de autostoel links of rechts op de achterbank plaatst. Het autostoeltje zal altijd eenvoudig naar het autoportier kunnen worden gedraaid om je kindje er opnieuw makkelijk uit te tillen. Na installatie op de G base kan je de Cybex Cloud G i-Size in de vlakke ligpositie plaatsen zodat de baby uitgerust aankomt op jullie bestemming. De Base G is naast Isofix ook van een verstelbare steunpoot voorzien die aan de wagen van de ouders kan worden aangepast. Met kleuren en geluiden wordt aangegeven of de stoelbasis juist staat geïnstalleerd en of de autostoel er correct op werd vastgemaakt.
Beschikt jouw wagen nog niet over Isofix? Je zal de Cloud G van Cybex ook met de autogordel kunnen bevestigen. Houd er echter rekening mee dat deze installatie niet conform de i-Size regelgeving is.
Van 0 tot 24 maanden
In zijn eerste levensjaren verandert je pasgeboren baby tot een jolige peuter. Om de groei van de allerkleinsten bij te kunnen houden is de Cloud G van Cybex makkelijk aan te passen. Eerst en vooral is een verkleinkussentje inbegrepen die je kan gebruiken tot je kindje 60 cm is. Dankzij deze inleg geniet de baby van de juiste ondersteuning en heeft hij of zij een correcte houding. De autostoel is verder van een hoofdsteun voorzien die op 14 posities kan worden ingesteld volgens de lengte van je kindje. Zo zit het hoofdje van de kleine passagier steeds in een veilige cocon en geniet hij van de beste ondersteuning. De driepuntsgordel van de autostoel wordt simultaan met de hoofdsteun aangepast zodat je kindje altijd veilig vastgegespt wordt. De riempjes kunnen met een simpele handbeweging aangespannen worden.
In de wagen of op de kinderwagen
Om verplaatsingen van ouders na de autorit te vergemakkelijken is het mogelijk om de Cybex Cloud G i-Size op het frame van jouw kinderwagen vast te klikken. Dit kan met behulp van autostoeladapters, inbegrepen bij sommige kinderwagens of los aan te schaffen. De vlakke ligpositie van de autostoel zal je ook kunnen gebruiken bij wandelingen met de wandelwagen. Om comfortabel in de buitenlucht te wandelen werd de Cloud G van een XXL zonnekap voorzien die je makkelijk tevoorschijn kan halen. Wil je het comfort van je kindje nog vergroten, dan kan je de autostoel met tal van accessoires uitrusten (los verkocht).
Met L.S.P. veiligheidssysteem
Doordat de autostoel voorzien is van het Linear Side-impact Protection (L.S.P.) systeem – gecombineerd met het omhulsel dat energie-absorberend is – vergroot je de veiligheid van je kind significant in geval van een botsing aan de zijkant. De krachten die bij een botsing vrijkomen worden met circa 15% verminderd. De Cloud G mag bovendien mee in het vliegtuig waardoor je kindje comfortabel zal reizen en ook op jullie reisbestemming steeds veilig zal kunnen worden vervoerd.
Uitzonderlijke ventilatie
Om je kindje nog beter te vervoeren werd de Cloud G van integrale ventilatie voorzien. De Plus-versie is bovendien van bekleding voorzien met mesh inzetstukken waardoor de bekleding tot 6 keer meer ademend is dan andere stoffen. Dankzij de perforaties is een perfecte luchtdoorstroom mogelijk. Hierdoor krijgt je kindje geen beklemmend gevoel en gaat hij of zij niet overmatig zweten.
Cloud G i-Size of Cloud G i-Size Plus?
De Cloud G komt in 2 versies. De Cloud G i-Size is de Comfort versie met de zachte comfortabele bekleding. De Cloud G i-Size Plus heeft een slijtvaste mesh bekleding. Beide stoffen zijn ademend en wasmachinebestendig op 30°C.
Samenvattend biedt de Cybex Cloud G i-Size niet alleen uitstekende veiligheidskenmerken, maar ook een ongeëvenaard comfort voor uw kind, dankzij de hoogwaardige materialen en het doordachte ontwerp. Het is een uitstekende keuze voor ouders die het beste willen voor hun kinderen tijdens elke autorit.
Kenmerken van de autostoel Cloud G i-Size van Cybex:
- Eerste autostoel voor kindjes met een lengte van 40 tot 87 centimeter
- Te gebruiken vanaf de geboorte tot 24 maanden (max 13 kg)
- Inlegkussen inbegrepen, te gebruiken van 40 tot 60 centimeter
- Energie absorberende schaal waardoor botsingkrachten worden weggeleid
- Hoofdsteun kan op 14 hoogtes worden ingesteld
- De driepuntsgordel pas je simultaan mee aan met de hoofdsteun
- Riemen eenvoudig aanspannen met één simpele trekbeweging
- Installatie met de autogordel of op de Base G Isofix stoelbasis (los verkocht)
- Geschikt voor installatie op alle Cybex kinderwagens
- Ergonomische vlakke ligpositie op het frame van de kinderwagen of buggy
- Ergonomische ligpositie in de wagen bij installatie op de G Base
- Rugleuning kan hellen tot 145°
- De base G (los verkocht) is van 180° draaimechanisme voorzien
- Makkelijke installatie in de auto dankzij de frontale installatie (draait 90° naar de autodeur)
- Voorwaartse installatie is niet mogelijk
- Met een grote XXL zonnekap met UPF50+ die eenvoudig kan weggeklapt worden
- Voorzien van het Linear Side-impact Protection (L.S.P.) systeem tegen zijwaartse botsingen
- Optimale 360° ventilatie in de schelp en de bekleding
- Wasbare bekleding op 30°C
- Ontwikkeld in Duitsland
- Conform i-Size R129/03 keuring bij installatie op de Base G (apart verkocht)
Technische kenmerken van de Cybex Cloud G i-Size autostoel:
- Afmetingen: 68/72 x 43,5 x 35,5 / 59,5 cm
- Gewicht : 3,9 kg
Kenmerken
| SKU | CYB01983-CYBXX039-CYB00436 |
|---|---|
| Merk | Cybex |
| Kleur | Moon Black |
Videos
Klantenreviews
Wees de eerste om dit product te beoordelen!




















