Tot 10% extra kassakorting!*

Gratis levering vanaf €49

96% van de bestellingen geleverd op 1 werkdag

Duo e-Gazelle S + Cloud G i-Size

Duo e-Gazelle S + Cloud G i-Size

Kleur: Black / Moon Black / Moon Black
9 Accessoires
Inclusief PREMIUM voordelen :
100% gratis retour
Gedurende 30 dagen
1 jaar extra garantie
Leuk meegenomen
Levering binnen 24u
Gegarandeerd !
Goedkoper gevonden ?
We antwoorden binnen de 3 uur
Vóór 17u besteld, vandaag verzonden
Adviesprijs, aanbevolen door de fabrikant of leverancier.
Vanaf € 1.100,90 Normale prijs € 1.377,00

Ergens anders goedkoper

Vul hieronder even je gegevens in. We bekijken je aanvraag zo snel mogelijk en je krijgt binnen de 3 uur een antwoord (op werkdagen)!
Wist je dat
Bij aankoop van dit product krijg je een cadeau

VOORWAARDEN "ERGENS ANDERS GOEDKOPER"
BELANGRIJK: Controleer vóór het verzenden van je aanvraag de volgende informatie:

Model & kleur: het model en de kleur moeten identiek zijn
Beschikbaarheid: het product moet op voorraad zijn en binnen 15 dagen leverbaar
Levering: controleer of de betreffende site ook naar jouw land verzendt. Vergeet ook niet eventuele verzendkosten mee te rekenen.

OPGELET: Dit is geen “laagste prijsgarantie”.
We proberen je aanvraag altijd positief te beantwoorden, maar in sommige gevallen (zoals een totale uitverkoop) kunnen we geen tegenvoorstel doen. We kunnen enkel een positief antwoord geven als de voorwaarden het ons toelaten.

  • 96% van de bestellingen geleverd in 1 dag!*
    *Bestellingen geplaatst voor 17u op werkdagen (mits voorradig)
  • 4.6/5 op Trustpilot - 39 240 reviews
  • Betaal binnen 30 dagen met Klarna

Producten in deze pack (3)

e-Gazelle S kinderwagen

e-Gazelle S kinderwagen

Bekijk product
e-Gazelle S kinderwagen
Black / Moon Black

Een eerste kindje op komst, verwacht je een tweeling of denk je wel aan gezinsuitbreiding? De e-Gazelle S van Cybex biedt de juiste ondersteuning voor jouw (toekomstige) gezin. De e-Gazelle S zal jouw leven letterlijk boosten, want deze kinderwagen is uitgerust met elektrische ondersteuning voor ongelijke oppervlakken en hellingen. Geniet van een soepele rit met je kindje vanaf de geboorte tot hij of zij 4 jaar wordt. Deze kinderwagen van Cybex kan je als monowagen gebruiken en in de toekomst uitbreiden naar een duowagen voor 2 kindjes. De e-Gazelle S past zich aan jouw gezin aan in een mum van tijd, zodat ouders zich kunnen focussen op wat echt telt: de allerkleinsten!

De Cybex e- Gazelle S is geschikt vanaf de geboorte dankzij de volledig platte ligstand van de zitunit, maar je kan er ook met behulp van adapters een autostoeltje van Cybex (los verkocht) op vastmaken. Om je pasgeboren kindje nog comfortabeler te vervoeren is de Gazelle S reiswieg (los verkocht) de ideale oplossing van 0 tot 6 maanden.

Van simpele kinderwagen naar duowagen

Droom je van een groot gezin met meerdere kindjes, dan kan je hiervan alvast rekening mee houden met de Cybex e-Gazelle S kinderwagen. Deze kinderwagen biedt je de mogelijkheid er een tweede zitje op vast te klikken waardoor je snel een tweede kindje kunt vervoeren. Kindjes van een verschillende leeftijden of tweelingen genieten samen van een soepele en ontspannen rit. Het unieke design zorgt ervoor dat beide kindjes van een goed zicht genieten en even comfortabel meerijden.

1 kinderwagen, 23 verschillende configuraties

De e-Gazelle S blinkt uit in zijn capaciteit zich aan jouw nieuwe leven aan te passen. De wagen zelf is aanpasbaar in wel 23 verschillende configuraties. Wil je je kindje naar jou laten kijken of naar de omgeving? Wil je er alleen een autozitje op zetten? Er is ontzettend veel mogelijk. Pas hem aan naar jouw voorkeur, naar die van de kleine, en natuurlijk naar de weeromstandigheden! Voor elke situatie een passende stand. Verder kan je er ook voor kiezen er twee autostoeltjes of 2 draagmanden op vast te klikken. Mix en match en maak de kinderwagen helemaal naar jouw voorkeur.

De trendy e-Gazelle S: elektrische ondersteuning en meer

Mag een kinderwagen naast zijn praktische functie ook stijlvol zijn voor jou? De e-Gazelle heeft het allemaal! De kwalitatieve bekleding past naadloos op het duurzame frame en de duwstang en veiligheidsbeugel hebben een hoogwaardige afwerking. De zitting van de kinderwagen is gemaakt van een extra zachte bekleding en de XXL zonnekap biedt een goede bescherming tegen felle zonnestralen. De mesh inzetstukken zorgen voor een goede ventilatie en extra comfort op warmere dagen. Het zonnescherm kan ook in de hoogte worden versteld op 3 standen.

Dankzij het schokabsorberende systeem en de all-terrain wielen geniet je kindje van elke rit zonder hinder te voelen. Geniet van die boswandeling, dat hobbelige paadje of de kasseien in de stad. De e-Gazelle S van Cybex begeleidt jullie moeiteloos dankzij zijn elektrische aandrijving. Op de duwstang zit een eenvoudig te bedienen hendeltje die op vraag e-ondersteuning zal bieden, bergop wandelen was nog nooit zo makkelijk. Op de duwstang kan je verder ook de wiegfunctie activeren. Na een druk op de knop begint de kinderwagen ritmisch heen en weer te bewegen waardoor je kindje rustig wordt en ouders even de handen vrij hebben. De gebruikersinterface op de duwstang laat je toe de schommelintensiteit te kiezen en de levensduur van de batterij in het oog te houden.

Veel opbergruimte

De e-Gazelle S is verder ook een echte krachtpatser. Je kan er tot wel 23 kg aan spullen mee vervoeren, verdeeld over het afneembare boodschappenmandje en de opbergmand onder het zitje. Je kunt het afneembare mandje gebruiken als je één zitje op de kinderwagen hebt en neemt het eenvoudig van het frame om je boodschappen in de keuken op te bergen.

De Cybex e-Gazelle S is voorzien van het "One Pull Harness System". Het veiligheidsharnas is makkelijk met één hand vast te maken en aan het lichaam van het kindje aan te passen. De duwstang is gemakkelijk en snel met één hand te verstellen. Zo kunnen ouders van verschillende groottes de kinderwagen comfortabel vooruit duwen. Ondanks zijn grootte kan de kinderwagen compact worden opgevouwen na gebruik.

Kenmerken van de Cybex e-Gazelle S kinderwagen:

  • Geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 4 jaar (max. 22 kg)
  • Makkelijk omtoveren van monowagen naar duowagen met een extra zitje (los verkocht)
  • Geschikt voor wandelingen in de stad en in de natuur
  • Te gebruiken met 1 of 2 autostoeltjes dankzij adapters (los verkocht)
  • Te gebruiken met 1 of 2 Gazelle S reiswiegen (los verkocht) van 0 tot 6 maanden
  • Stijlvol design
  • Met elektrische aandrijving, makkelijk te bediening met een hendeltje
  • Met elektrische schommelfunctie: regelbare intensiteit
  • Makkelijke gebruikersinterface op de duwstang, geen app nodig voor bediening van de elektrische functie's
  • Levenduur van de accu zichtbaar op de duwstang, lader inbegrepen
  • Regelbare rugleuning met vlakke ligstand voor de allerkleinsten
  • Zitje is omkeerbaar, kijken naar de weg of naar de ouders
  • XXL zonnescherm met mesh stof : optimale bescherming tegen zon en wind
  • Zonnescherm is regelbaar in de hoogte op 3 standen
  • Afneembare boodschappenmand met een draaggewicht van 10 kg inbegrepen
  • Tweede boodschappenmand onderaan het frame, capaciteit van 13 kg
  • Met veiligheidsharnas met One Pull Harness System
  • Van een veiligheidsbeugel voorzien
  • Uitgerust met outdoorwielen die niet lek kunnen gaan
  • Schokabsorberend systeem aan de 4 wielen voor extra comfort
  • 23 mogelijke configuraties: 1 zitje, zitje met autostoeltje, 2 autostoeltjes, 2 reiswiegen ...
  • Handvat is met één hand verstelbaar in de hoogte
  • Makkelijk op te vouwen met één hand
  • Voorzien van schokdempers
  • Eenvoudig opbergen
  • Gemaakt met kwaliteitsvolle materialen
  • Bekleding is afneembaar en kan worden gewassen
  • In Duitsland ontwikkeld
  • Voldoet aan de Europese normen

Technische kenmerken van de Cybex e-Gazelle S kinderwagen:

  • Afmetingen opgevouwen: 36 x 56,5 x 77,5 cm (meest compact)
  • Afmetingen open: 94,5 / 107,5 x 66 x 100/110 cm
  • Gewicht: 14,7 kg
Cloud G i-Size autostoel

Cloud G i-Size autostoel

Bekijk product
Cloud G i-Size autostoel
Moon Black

Met de Cybex Cloud G i-Size autostoel weet je dat je beste keuze maakt voor je pasgeboren kleintje, en dat al vanaf de eerste dag. Deze erg betrouwbare eerste autostoel voor kleintjes voldoet aan de strenge i-Size norm. Hij is de ideale metgezel voor kindjes met een lengte van 40 tot 87 centimeter die maximaal 13 kilogram wegen. Dit komt overeen met een gebruiksperiode van ongeveer 2 jaar, vanaf de geboorte tot je kindje 24 maanden is geworden.

De Cybex Cloud G is dankzij zijn vlakke ligpositie op 145° in de wagen en op het kinderwagenframe één van de meest comfortabele en veilige autostoeltjes. Deze unieke configuratie zorgt voor een vrije ademhaling en een ergonomisch correcte houding voor de allerkleinsten.

Ga veilig op pad met de Cloud G i-Size van Cybex

De Cloud G, van het Gold gamma van Cybex, maakt deel uit van de G-familie van het merk. Je kan hem hierdoor veilig vastklikken op de G base die je overigens ook zal kunnen gebruiken met de Sirona G i-Size, de opvolger van de befaamde Cloud G.

Bij installatie op de G base stoelbasis (los verkocht) zal je de autostoel eenvoudig in de wagen van papa of mama kunnen bevestigen. De G base is van Isofix verankeringspunten voorzien waardoor het ensemble als het ware onderdeel wordt van de carrosserie van de auto. De Cloud G i-Size klikt vervolgens erg snel en makkelijk op de stoelbasis dankzij het 180° draaimechanisme. De kans op verkeerde bevestiging in de wagen wordt zo klein waardoor ouders met een gerust hart de weg op kunnen.

Het 180° draaimechanisme laat toe de Cloud G i-Size zowel 90° naar links als naar rechts te laten draaien. Hierdoor maakt het niet uit of je de autostoel links of rechts op de achterbank plaatst. Het autostoeltje zal altijd eenvoudig naar het autoportier kunnen worden gedraaid om je kindje er opnieuw makkelijk uit te tillen. Na installatie op de G base kan je de Cybex Cloud G i-Size in de vlakke ligpositie plaatsen zodat de baby uitgerust aankomt op jullie bestemming. De Base G is naast Isofix ook van een verstelbare steunpoot voorzien die aan de wagen van de ouders kan worden aangepast. Met kleuren en geluiden wordt aangegeven of de stoelbasis juist staat geïnstalleerd en of de autostoel er correct op werd vastgemaakt.

Beschikt jouw wagen nog niet over Isofix? Je zal de Cloud G van Cybex ook met de autogordel kunnen bevestigen. Houd er echter rekening mee dat deze installatie niet conform de i-Size regelgeving is.

Van 0 tot 24 maanden

In zijn eerste levensjaren verandert je pasgeboren baby tot een jolige peuter. Om de groei van de allerkleinsten bij te kunnen houden is de Cloud G van Cybex makkelijk aan te passen. Eerst en vooral is een verkleinkussentje inbegrepen die je kan gebruiken tot je kindje 60 cm is. Dankzij deze inleg geniet de baby van de juiste ondersteuning en heeft hij of zij een correcte houding. De autostoel is verder van een hoofdsteun voorzien die op 14 posities kan worden ingesteld volgens de lengte van je kindje. Zo zit het hoofdje van de kleine passagier steeds in een veilige cocon en geniet hij van de beste ondersteuning. De driepuntsgordel van de autostoel wordt simultaan met de hoofdsteun aangepast zodat je kindje altijd veilig vastgegespt wordt. De riempjes kunnen met een simpele handbeweging aangespannen worden.

In de wagen of op de kinderwagen

Om verplaatsingen van ouders na de autorit te vergemakkelijken is het mogelijk om de Cybex Cloud G i-Size op het frame van jouw kinderwagen vast te klikken. Dit kan met behulp van autostoeladapters, inbegrepen bij sommige kinderwagens of los aan te schaffen. De vlakke ligpositie van de autostoel zal je ook kunnen gebruiken bij wandelingen met de wandelwagen. Om comfortabel in de buitenlucht te wandelen werd de Cloud G van een XXL zonnekap voorzien die je makkelijk tevoorschijn kan halen. Wil je het comfort van je kindje nog vergroten, dan kan je de autostoel met tal van accessoires uitrusten (los verkocht).

Met L.S.P. veiligheidssysteem

Doordat de autostoel voorzien is van het Linear Side-impact Protection (L.S.P.) systeem – gecombineerd met het omhulsel dat energie-absorberend is – vergroot je de veiligheid van je kind significant in geval van een botsing aan de zijkant. De krachten die bij een botsing vrijkomen worden met circa 15% verminderd. De Cloud G mag bovendien mee in het vliegtuig waardoor je kindje comfortabel zal reizen en ook op jullie reisbestemming steeds veilig zal kunnen worden vervoerd.

Uitzonderlijke ventilatie

Om je kindje nog beter te vervoeren werd de Cloud G van integrale ventilatie voorzien. De Plus-versie is bovendien van bekleding voorzien met mesh inzetstukken waardoor de bekleding tot 6 keer meer ademend is dan andere stoffen. Dankzij de perforaties is een perfecte luchtdoorstroom mogelijk. Hierdoor krijgt je kindje geen beklemmend gevoel en gaat hij of zij niet overmatig zweten.

Cloud G i-Size of Cloud G i-Size Plus?

De Cloud G komt in 2 versies. De Cloud G i-Size is de Comfort versie met de zachte comfortabele bekleding. De Cloud G i-Size Plus heeft een slijtvaste mesh bekleding. Beide stoffen zijn ademend en wasmachinebestendig op 30°C.

Samenvattend biedt de Cybex Cloud G i-Size niet alleen uitstekende veiligheidskenmerken, maar ook een ongeëvenaard comfort voor uw kind, dankzij de hoogwaardige materialen en het doordachte ontwerp. Het is een uitstekende keuze voor ouders die het beste willen voor hun kinderen tijdens elke autorit.

Kenmerken van de autostoel Cloud G i-Size van Cybex:

  • Eerste autostoel voor kindjes met een lengte van 40 tot 87 centimeter
  • Te gebruiken vanaf de geboorte tot 24 maanden (max 13 kg)
  • Inlegkussen inbegrepen, te gebruiken van 40 tot 60 centimeter
  • Energie absorberende schaal waardoor botsingkrachten worden weggeleid
  • Hoofdsteun kan op 14 hoogtes worden ingesteld
  • De driepuntsgordel pas je simultaan mee aan met de hoofdsteun
  • Riemen eenvoudig aanspannen met één simpele trekbeweging
  • Installatie met de autogordel of op de Base G Isofix stoelbasis (los verkocht)
  • Geschikt voor installatie op alle Cybex kinderwagens
  • Ergonomische vlakke ligpositie op het frame van de kinderwagen of buggy
  • Ergonomische ligpositie in de wagen bij installatie op de G Base
  • Rugleuning kan hellen tot 145°
  • De base G (los verkocht) is van 180° draaimechanisme voorzien
  • Makkelijke installatie in de auto dankzij de frontale installatie (draait 90° naar de autodeur)
  • Voorwaartse installatie is niet mogelijk
  • Met een grote XXL zonnekap met UPF50+ die eenvoudig kan weggeklapt worden
  • Voorzien van het Linear Side-impact Protection (L.S.P.) systeem tegen zijwaartse botsingen
  • Optimale 360° ventilatie in de schelp en de bekleding
  • Wasbare bekleding op 30°C
  • Ontwikkeld in Duitsland
  • Conform i-Size R129/03 keuring bij installatie op de Base G (apart verkocht)

Technische kenmerken van de Cybex Cloud G i-Size autostoel:

  • Afmetingen: 68/72 x 43,5 x 35,5 / 59,5 cm
  • Gewicht : 3,9 kg
Gazelle S Autostoeladapters

Gazelle S Autostoeladapters

Bekijk product
Gazelle S Autostoeladapters
Black

De Gazelle S autostoeladapters van Cybex heb je nodig om een autostoeltje groep 0 van GB of Cybex op het frame van de buggy vast te klikken. Deze adapters zijn uitsluitend geschikt voor gebruik met de Gazelle S kinderwagen.

Producten in deze pack

Kleuren

Andere beschikbare kleuren

Duo e-Gazelle S + Cloud G i-Size - Cybex

e-Gazelle S kinderwagen

Een eerste kindje op komst, verwacht je een tweeling of denk je wel aan gezinsuitbreiding? De e-Gazelle S van Cybex biedt de juiste ondersteuning voor jouw (toekomstige) gezin. De e-Gazelle S zal jouw leven letterlijk boosten, want deze kinderwagen is uitgerust met elektrische ondersteuning voor ongelijke oppervlakken en hellingen. Geniet van een soepele rit met je kindje vanaf de geboorte tot hij of zij 4 jaar wordt. Deze kinderwagen van Cybex kan je als monowagen gebruiken en in de toekomst uitbreiden naar een duowagen voor 2 kindjes. De e-Gazelle S past zich aan jouw gezin aan in een mum van tijd, zodat ouders zich kunnen focussen op wat echt telt: de allerkleinsten!

De Cybex e- Gazelle S is geschikt vanaf de geboorte dankzij de volledig platte ligstand van de zitunit, maar je kan er ook met behulp van adapters een autostoeltje van Cybex op vastmaken. Om je pasgeboren kindje nog comfortabeler te vervoeren is de Gazelle S reiswieg de ideale oplossing van 0 tot 6 maanden.

Van simpele kinderwagen naar duowagen

Droom je van een groot gezin met meerdere kindjes, dan kan je hiervan alvast rekening mee houden met de Cybex e-Gazelle S kinderwagen. Deze kinderwagen biedt je de mogelijkheid er een tweede zitje op vast te klikken waardoor je snel een tweede kindje kunt vervoeren. Kindjes van een verschillende leeftijden of tweelingen genieten samen van een soepele en ontspannen rit. Het unieke design zorgt ervoor dat beide kindjes van een goed zicht genieten en even comfortabel meerijden.

1 kinderwagen, 23 verschillende configuraties

De e-Gazelle S blinkt uit in zijn capaciteit zich aan jouw nieuwe leven aan te passen. De wagen zelf is aanpasbaar in wel 23 verschillende configuraties. Wil je je kindje naar jou laten kijken of naar de omgeving? Wil je er alleen een autozitje op zetten? Er is ontzettend veel mogelijk. Pas hem aan naar jouw voorkeur, naar die van de kleine, en natuurlijk naar de weeromstandigheden! Voor elke situatie een passende stand. Verder kan je er ook voor kiezen er twee autostoeltjes of 2 draagmanden op vast te klikken. Mix en match en maak de kinderwagen helemaal naar jouw voorkeur.

De trendy e-Gazelle S: elektrische ondersteuning en meer

Mag een kinderwagen naast zijn praktische functie ook stijlvol zijn voor jou? De e-Gazelle heeft het allemaal! De kwalitatieve bekleding past naadloos op het duurzame frame en de duwstang en veiligheidsbeugel hebben een hoogwaardige afwerking. De zitting van de kinderwagen is gemaakt van een extra zachte bekleding en de XXL zonnekap biedt een goede bescherming tegen felle zonnestralen. De mesh inzetstukken zorgen voor een goede ventilatie en extra comfort op warmere dagen. Het zonnescherm kan ook in de hoogte worden versteld op 3 standen.

Dankzij het schokabsorberende systeem en de all-terrain wielen geniet je kindje van elke rit zonder hinder te voelen. Geniet van die boswandeling, dat hobbelige paadje of de kasseien in de stad. De e-Gazelle S van Cybex begeleidt jullie moeiteloos dankzij zijn elektrische aandrijving. Op de duwstang zit een eenvoudig te bedienen hendeltje die op vraag e-ondersteuning zal bieden, bergop wandelen was nog nooit zo makkelijk. Op de duwstang kan je verder ook de wiegfunctie activeren. Na een druk op de knop begint de kinderwagen ritmisch heen en weer te bewegen waardoor je kindje rustig wordt en ouders even de handen vrij hebben. De gebruikersinterface op de duwstang laat je toe de schommelintensiteit te kiezen en de levensduur van de batterij in het oog te houden.

Veel opbergruimte

De e-Gazelle S is verder ook een echte krachtpatser. Je kan er tot wel 23 kg aan spullen mee vervoeren, verdeeld over het afneembare boodschappenmandje en de opbergmand onder het zitje. Je kunt het afneembare mandje gebruiken als je één zitje op de kinderwagen hebt en neemt het eenvoudig van het frame om je boodschappen in de keuken op te bergen.

De Cybex e-Gazelle S is voorzien van het "One Pull Harness System". Het veiligheidsharnas is makkelijk met één hand vast te maken en aan het lichaam van het kindje aan te passen. De duwstang is gemakkelijk en snel met één hand te verstellen. Zo kunnen ouders van verschillende groottes de kinderwagen comfortabel vooruit duwen. Ondanks zijn grootte kan de kinderwagen compact worden opgevouwen na gebruik.

Kenmerken van de Cybex e-Gazelle S kinderwagen:

  • Geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 4 jaar (max. 22 kg)
  • Makkelijk omtoveren van monowagen naar duowagen met een extra zitje
  • Geschikt voor wandelingen in de stad en in de natuur
  • Te gebruiken met 1 of 2 autostoeltjes dankzij adapters
  • Te gebruiken met 1 of 2 Gazelle S reiswiegen van 0 tot 6 maanden
  • Stijlvol design
  • Met elektrische aandrijving, makkelijk te bediening met een hendeltje
  • Met elektrische schommelfunctie: regelbare intensiteit
  • Makkelijke gebruikersinterface op de duwstang, geen app nodig voor bediening van de elektrische functie's
  • Levenduur van de accu zichtbaar op de duwstang, lader inbegrepen
  • Regelbare rugleuning met vlakke ligstand voor de allerkleinsten
  • Zitje is omkeerbaar, kijken naar de weg of naar de ouders
  • XXL zonnescherm met mesh stof : optimale bescherming tegen zon en wind
  • Zonnescherm is regelbaar in de hoogte op 3 standen
  • Afneembare boodschappenmand met een draaggewicht van 10 kg inbegrepen
  • Tweede boodschappenmand onderaan het frame, capaciteit van 13 kg
  • Met veiligheidsharnas met One Pull Harness System
  • Van een veiligheidsbeugel voorzien
  • Uitgerust met outdoorwielen die niet lek kunnen gaan
  • Schokabsorberend systeem aan de 4 wielen voor extra comfort
  • 23 mogelijke configuraties: 1 zitje, zitje met autostoeltje, 2 autostoeltjes, 2 reiswiegen ...
  • Handvat is met één hand verstelbaar in de hoogte
  • Makkelijk op te vouwen met één hand
  • Voorzien van schokdempers
  • Eenvoudig opbergen
  • Gemaakt met kwaliteitsvolle materialen
  • Bekleding is afneembaar en kan worden gewassen
  • In Duitsland ontwikkeld
  • Voldoet aan de Europese normen

Technische kenmerken van de Cybex e-Gazelle S kinderwagen:

  • Afmetingen opgevouwen: 36 x 56,5 x 77,5 cm (meest compact)
  • Afmetingen open: 94,5 / 107,5 x 66 x 100/110 cm
  • Gewicht: 14,7 kg

Cloud G i-Size autostoel

Met de Cybex Cloud G i-Size autostoel weet je dat je beste keuze maakt voor je pasgeboren kleintje, en dat al vanaf de eerste dag. Deze erg betrouwbare eerste autostoel voor kleintjes voldoet aan de strenge i-Size norm. Hij is de ideale metgezel voor kindjes met een lengte van 40 tot 87 centimeter die maximaal 13 kilogram wegen. Dit komt overeen met een gebruiksperiode van ongeveer 2 jaar, vanaf de geboorte tot je kindje 24 maanden is geworden.

De Cybex Cloud G is dankzij zijn vlakke ligpositie op 145° in de wagen en op het kinderwagenframe één van de meest comfortabele en veilige autostoeltjes. Deze unieke configuratie zorgt voor een vrije ademhaling en een ergonomisch correcte houding voor de allerkleinsten.

Ga veilig op pad met de Cloud G i-Size van Cybex

De Cloud G, van het Gold gamma van Cybex, maakt deel uit van de G-familie van het merk. Je kan hem hierdoor veilig vastklikken op de G base die je overigens ook zal kunnen gebruiken met de Sirona G i-Size, de opvolger van de befaamde Cloud G.

Bij installatie op de G base stoelbasis (los verkocht) zal je de autostoel eenvoudig in de wagen van papa of mama kunnen bevestigen. De G base is van Isofix verankeringspunten voorzien waardoor het ensemble als het ware onderdeel wordt van de carrosserie van de auto. De Cloud G i-Size klikt vervolgens erg snel en makkelijk op de stoelbasis dankzij het 180° draaimechanisme. De kans op verkeerde bevestiging in de wagen wordt zo klein waardoor ouders met een gerust hart de weg op kunnen.

Het 180° draaimechanisme laat toe de Cloud G i-Size zowel 90° naar links als naar rechts te laten draaien. Hierdoor maakt het niet uit of je de autostoel links of rechts op de achterbank plaatst. Het autostoeltje zal altijd eenvoudig naar het autoportier kunnen worden gedraaid om je kindje er opnieuw makkelijk uit te tillen. Na installatie op de G base kan je de Cybex Cloud G i-Size in de vlakke ligpositie plaatsen zodat de baby uitgerust aankomt op jullie bestemming. De Base G is naast Isofix ook van een verstelbare steunpoot voorzien die aan de wagen van de ouders kan worden aangepast. Met kleuren en geluiden wordt aangegeven of de stoelbasis juist staat geïnstalleerd en of de autostoel er correct op werd vastgemaakt.

Beschikt jouw wagen nog niet over Isofix? Je zal de Cloud G van Cybex ook met de autogordel kunnen bevestigen. Houd er echter rekening mee dat deze installatie niet conform de i-Size regelgeving is.

Van 0 tot 24 maanden

In zijn eerste levensjaren verandert je pasgeboren baby tot een jolige peuter. Om de groei van de allerkleinsten bij te kunnen houden is de Cloud G van Cybex makkelijk aan te passen. Eerst en vooral is een verkleinkussentje inbegrepen die je kan gebruiken tot je kindje 60 cm is. Dankzij deze inleg geniet de baby van de juiste ondersteuning en heeft hij of zij een correcte houding. De autostoel is verder van een hoofdsteun voorzien die op 14 posities kan worden ingesteld volgens de lengte van je kindje. Zo zit het hoofdje van de kleine passagier steeds in een veilige cocon en geniet hij van de beste ondersteuning. De driepuntsgordel van de autostoel wordt simultaan met de hoofdsteun aangepast zodat je kindje altijd veilig vastgegespt wordt. De riempjes kunnen met een simpele handbeweging aangespannen worden.

In de wagen of op de kinderwagen

Om verplaatsingen van ouders na de autorit te vergemakkelijken is het mogelijk om de Cybex Cloud G i-Size op het frame van jouw kinderwagen vast te klikken. Dit kan met behulp van autostoeladapters, inbegrepen bij sommige kinderwagens of los aan te schaffen. De vlakke ligpositie van de autostoel zal je ook kunnen gebruiken bij wandelingen met de wandelwagen. Om comfortabel in de buitenlucht te wandelen werd de Cloud G van een XXL zonnekap voorzien die je makkelijk tevoorschijn kan halen. Wil je het comfort van je kindje nog vergroten, dan kan je de autostoel met tal van accessoires uitrusten (los verkocht).

Met L.S.P. veiligheidssysteem

Doordat de autostoel voorzien is van het Linear Side-impact Protection (L.S.P.) systeem – gecombineerd met het omhulsel dat energie-absorberend is – vergroot je de veiligheid van je kind significant in geval van een botsing aan de zijkant. De krachten die bij een botsing vrijkomen worden met circa 15% verminderd. De Cloud G mag bovendien mee in het vliegtuig waardoor je kindje comfortabel zal reizen en ook op jullie reisbestemming steeds veilig zal kunnen worden vervoerd.

Uitzonderlijke ventilatie

Om je kindje nog beter te vervoeren werd de Cloud G van integrale ventilatie voorzien. De Plus-versie is bovendien van bekleding voorzien met mesh inzetstukken waardoor de bekleding tot 6 keer meer ademend is dan andere stoffen. Dankzij de perforaties is een perfecte luchtdoorstroom mogelijk. Hierdoor krijgt je kindje geen beklemmend gevoel en gaat hij of zij niet overmatig zweten.

Cloud G i-Size of Cloud G i-Size Plus?

De Cloud G komt in 2 versies. De Cloud G i-Size is de Comfort versie met de zachte comfortabele bekleding. De Cloud G i-Size Plus heeft een slijtvaste mesh bekleding. Beide stoffen zijn ademend en wasmachinebestendig op 30°C.

Samenvattend biedt de Cybex Cloud G i-Size niet alleen uitstekende veiligheidskenmerken, maar ook een ongeëvenaard comfort voor uw kind, dankzij de hoogwaardige materialen en het doordachte ontwerp. Het is een uitstekende keuze voor ouders die het beste willen voor hun kinderen tijdens elke autorit.

Kenmerken van de autostoel Cloud G i-Size van Cybex:

  • Eerste autostoel voor kindjes met een lengte van 40 tot 87 centimeter
  • Te gebruiken vanaf de geboorte tot 24 maanden (max 13 kg)
  • Inlegkussen inbegrepen, te gebruiken van 40 tot 60 centimeter
  • Energie absorberende schaal waardoor botsingkrachten worden weggeleid
  • Hoofdsteun kan op 14 hoogtes worden ingesteld
  • De driepuntsgordel pas je simultaan mee aan met de hoofdsteun
  • Riemen eenvoudig aanspannen met één simpele trekbeweging
  • Installatie met de autogordel of op de Base G Isofix stoelbasis (los verkocht)
  • Geschikt voor installatie op alle Cybex kinderwagens
  • Ergonomische vlakke ligpositie op het frame van de kinderwagen of buggy
  • Ergonomische ligpositie in de wagen bij installatie op de G Base
  • Rugleuning kan hellen tot 145°
  • De base G (los verkocht) is van 180° draaimechanisme voorzien
  • Makkelijke installatie in de auto dankzij de frontale installatie (draait 90° naar de autodeur)
  • Voorwaartse installatie is niet mogelijk
  • Met een grote XXL zonnekap met UPF50+ die eenvoudig kan weggeklapt worden
  • Voorzien van het Linear Side-impact Protection (L.S.P.) systeem tegen zijwaartse botsingen
  • Optimale 360° ventilatie in de schelp en de bekleding
  • Wasbare bekleding op 30°C
  • Ontwikkeld in Duitsland
  • Conform i-Size R129/03 keuring bij installatie op de Base G (apart verkocht)

Technische kenmerken van de Cybex Cloud G i-Size autostoel:

  • Afmetingen: 68/72 x 43,5 x 35,5 / 59,5 cm
  • Gewicht : 3,9 kg

Kenmerken

Meer informatie
SKUCYB02285-CYBXX039-CYB01157
MerkCybex
KleurBlack / Moon Black / Moon Black

Videos

Klantenreviews

Wees de eerste om dit product te beoordelen!

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over:Duo e-Gazelle S + Cloud G i-Size
Uw waardering