Cocoon slaapzak TOG 2.5 - newborn
Cocoon slaapzak TOG 2.5 - newborn
Ergens anders goedkoper
VOORWAARDEN "ERGENS ANDERS GOEDKOPER" BELANGRIJK: Controleer vóór het verzenden van je aanvraag de volgende informatie:
Model & kleur: het model en de kleur moeten identiek zijn
Beschikbaarheid: het product moet op voorraad zijn en binnen 15 dagen leverbaar
Levering: controleer of de betreffende site ook naar jouw land verzendt. Vergeet ook niet eventuele verzendkosten mee te rekenen.
OPGELET: Dit is geen “laagste prijsgarantie”.
We proberen je aanvraag altijd positief te beantwoorden, maar in sommige gevallen (zoals een totale uitverkoop) kunnen we geen tegenvoorstel doen.
We kunnen enkel een positief antwoord geven als de voorwaarden het ons toelaten.
- Gratis levering vanaf € 39,00
- 96% van de bestellingen geleverd in 1 dag!*
*Bestellingen geplaatst voor 17u op werkdagen (mits voorradig) - 4.7/5 op Trustpilot - 42 751 reviews
- Betaal binnen 30 dagen met Klarna
Kleuren
Cocoon slaapzak TOG 2.5 - newborn - Ergopouch
Met de Ergopouch Cocoon slaapzak TOG 2.5 baker je je baby’tje in op een eenvoudige, veilige en comfortabele manier. Door het slimme ontwerp met zachte, rekbare stoffen, een ergonomisch ontwerp en een ritssluiting kan je je kleintje snel en gemakkelijk inbakeren. Geen ingewikkelde inbakertechnieken meer: simpelweg je baby in de slaapzak leggen, ritssluiting dicht, en klaar. De rits werkt in 2 richtingen, wat betekent dat je de luier kan verschonen zonder je baby volledig uit de slaapzak te halen.
Flexibel en veelzijdig gebruik
De Cocoon slaapzak TOG 2.5 van Ergopouch is voorzien van drukknoopjes bij de armen, zodat je zelf kan kiezen of je de armpjes in of uit de slaapzak laat. Hierdoor kan de slaapzak fungeren als traditionele slaapzak of als inbakerslaapzak. Naarmate je kleine schat groeit en begint te rollen, kan je eenvoudig overstappen naar de open-armpositie. Dit systeem maakt het afbouwen van het inbakeren eenvoudig en biedt je baby de vertrouwde geborgenheid in zijn slaapzak, waardoor hij rustig en veilig kan doorslapen.
Natuurlijke materialen voor een gezonde ontwikkeling
Deze slaapzak is vervaardigd uit biologisch katoen, een natuurlijke, ademende en huidvriendelijke stof die zacht aanvoelt en milieuvriendelijk is. Het materiaal is bijzonder rekbaar, waardoor de slaapzak meegroeit met je baby’tje. Dit ondersteunt de gezonde ontwikkeling van schouder- en heupgewrichten. De klokvormige onderkant zorgt ervoor dat de benen van je kindje in een natuurlijke positie kunnen bewegen, wat een optimale ontwikkeling van de heupen bevordert. Daarom is de Cocoon slaapzak TOG 2.5 van Ergopouch erkend door het International Hip Dysplasia Institute.
Ideaal voor koudere temperaturen
Met een TOG-waarde van 2.5 is de Cocoon slaapzak van Ergopouch perfect voor koudere kamertemperaturen, waardoor hij geschikt is voor frisse winternachten of minder goed verwarmde kamers. De lichte, ademende stof zorgt voor een optimale luchtcirculatie, zodat je baby niet oververhit raakt, maar toch veilig en knus blijft.
Kenmerken van de Ergopouch Cocoon slaapzak TOG 2.5 - newborn:
- Te gebruiken vanaf de geboorte
- Slaapzak met een slimme ontwerp met zachte, rekbare stoffen, een ergonomisch ontwerp en een tweerichtingsrits
- Geen ingewikkelde inbakertechnieken nodig
- Drukknoopjes bij de armen: kiezen of je de armpjes in of uit de slaapzak laat
- Fungeert als traditionele slaapzak of als inbakerslaapzak
- Natuurlijke, ademende en huidvriendelijke stof: zacht en milieuvriendelijk
- Bijzonder rekbaar materiaal: ondersteunt de gezonde ontwikkeling van schouder- en heupgewrichten
- Klokvormige onderkant: de benen kunnen in een natuurlijke positie bewegen
- Bevordert een optimale ontwikkeling van de heupen: erkend door het International Hip Dysplasia Institute
- TOG-waarde van 2.5: voor een koudere kamertemperatuur
- Lichte, ademende stof: optimale luchtcirculatie
- Materiaal: biologisch katoen
Kenmerken
| SKU | ERP00024 |
|---|---|
| Merk | Ergopouch |
| Kleur | Oatmeal Marle |
Klantenreviews
Wees de eerste om dit product te beoordelen!


